DARMOWA DOSTAWA OD 150ZŁ * WYSYŁKA W 24H * Zamówienia do godz. 15:00 wysyłamy tego samego dnia!
Wersje językowe
Twoje Dane Osobowe

Od 25 maja 2018 obowiązuje nowe prawo w zakresie danych osobowych - RODO - Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, czyli nowy akt prawny, który reguluje kwestie zarządzania danymi osobowymi.

Zgodnie z tym aktem chcemy upewnić się, że wiesz o tym jak zarządzamy tu danymi, które o Sobie nam nadajesz oraz jakie masz związane z tym prawa.


Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest BANANA FAMILY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. AL. KEN 36/112b (dalej „My”, „Bananasocks.pl”) operator sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.bananasocks.pl (dalej „Banana Socks”).


Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie w związku z transakcjami na Banana Socks dokonywanymi przez Ciebie bez konieczności uprzedniej rejestracji i posiadania konta na podstawie art. 4.8. Regulaminu Banana Socks.


Każda dana, którą przechowujemy na temat klienta, jest nam do czegoś potrzebna:

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe, bo jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą w związku z dokonaniem na Bananasocks.pl transakcji bez konieczności uprzedniej rejestracji i posiadania konta na Banana Socks:

  1. Twoje imię i nazwisko, adres zamieszkania – są nam niezbędne do wykonania zamówienia i przesłania przesyłki;
  2. numer telefonu – jest nam niezbędny do kontaktu z klientem, który zamówił towar w naszym sklepie;
  3. adres mailowy – jest nam niezbędny do potwierdzenia zamówienia oraz marketingu bezpośredniego (czyli Newslettera). 

Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.


Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Wymagamy podania przez Ciebie adresu e-mail aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą, w związku z każdą transakcją dokonaną przez Ciebie na Bananasocks.pl bez konieczności uprzedniej rejestracji i założenia konta. 

Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz tych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy, a w konsekwencji nie będziesz mógł korzystać z Bananasocks.pl w sposób opisany w zdaniu poprzedzającym. Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. W pozostałym zakresie podanie Twoich danych jest dobrowolne.


Chcemy Cię poinformować, że masz prawo:

  • prawo dostępu do Twoich danych - zawsze możesz samodzielnie pobrać plik ZIP z informacjami zawierającymi wszystkie przetwarzane Twoje dane;
  • prawo sprostowania oraz usunięcia Twoich danych - zawsze możesz zmienić udzielone zgody oraz samodzielnie usunąć swoje konto (lub poprosić nas o usunięcie Twoich danych);
  • prawo ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia;
  • prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych - napisz do nas na hello@bananasocks.pl;
  • pobrać Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).


W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, gdy ich przetwarzanie odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony przez szczególną sytuację, w której się znalazłeś/aś.


Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Możemy udostępniać Twoje dane osobowe podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli takim, które zapewniają usługi płatnicze, wykonują usługi konsultingowe lub audytowe.
Banana Socks może przekazać Twoje dane osobowe organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.


Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Twoje dane osobowe będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do Google LLC w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. 


Gdzie możesz pobrać Politykę Prywatności i Regulamin w postaci PDF?

Po zalogowaniu się do swojego konta, klient może pobrać oba pliki w formacie PDF. 


W jaki sposób możesz samodzielnie usunąć konto?

Po zalogowaniu się do konta, powinien nacisnąć przycisk Edytuj, a następnie na dole strony kliknąć Usuń konto. 


W jaki sposób możesz samodzielnie pobrać plik ZIP z informacjami zawierającymi wszystkie przetwarzane Twoje dane?

Po zalogowaniu się do konta, powinien nacisnąć przycisk Edytuj, a następnie na dole strony kliknąć Pobierz. 


Co z Newsletterem?

Nie lubimy spamu. Lubimy natomiast wysyłać naprawdę dobre oferty.

Zawsze możesz zapisać się do newslettera, jeśli chcesz dostawać wyjątkowe treści o naszych promocjach. Pamiętaj, że zawsze możesz cofnąć swoją zgodę. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zobacz specjalną stronę z informacją o Newsletter


Zawsze jesteśmy gotowi pomóc i odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania. Napisz do nas na hello@bananasocks.pl w razie potrzeby.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl