DARMOWA DOSTAWA OD 150ZŁ * WYSYŁKA W 24H * Zamówienia do godz. 15:00 wysyłamy tego samego dnia!
Wersje językowe
Dbamy o środowisko razem!
Eko akcja sadzenie drzew Banana Socks

Jak Twoje zakupy pomagają sadzić drzewa w Polsce?

Czy wiesz, że jedno zdrowe drzewo o wysokości 10 metrów produkuje średnio ok. 118 kg tlenu rocznie? Dla porównania – człowiek zużywa go około 176 kg, a co za tym idzie – 2 średniej wielkości drzewa zaspokajają zapotrzebowanie na tlen dla jednej osoby. 

Drzewa są jednym z najważniejszych, a jednocześnie wciąż niedocenianych elementów infrastruktury. Ich obecność poprawia jakość naszego życia poprzez szeroki wachlarz usług ekosystemowych: od świeżych dostaw tlenu, przez obniżanie temperatury w upalne dni i oczyszczanie powietrza, aż po ochronę stabilnego klimatu.

Kochamy drzewka i lasy z całego serca! Chcemy wspierać powstawanie nowych lasów i terenów zielonych w całym kraju, ponieważ są one niezwykle ważne dla życia ludzi i globalnie dla całej planety. Jeżeli one znikną, my pójdziemy ich drogą. Nie pozwólmy na to i zacznijmy działać wspólnie! 

Kup skarpety zasadź drzewo eko akcja Banana Socks

My jako Banana Socks robimy pierwszy krok i organizujemy akcję „Kup skarpety, zasadź drzewo”. Mianowicie, z każdej transakcji przeznaczymy 1 złotówkę na Fundację EkoRozwoju, która skupia się nie tylko na nowych nasadzeniach, ale i otacza troską istniejące zadrzewienia. Drzewa odpłacą nam się z nawiązką.. Nie bądź obojętny, kup sobie fajne skarpety i zasadź drzewo.

Zrób coś dobrego dla siebie i innych.

Wspieraj sadzenie drzew i pamiętaj że Twój wkład ma znaczenie!

Sadzimy drzewa i dbamy o środowisko z Banana Socks
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl