DARMOWA DOSTAWA OD 150ZŁ * WYSYŁKA W 24H * Zamówienia do godz. 15:00 wysyłamy tego samego dnia!
Wersje językowe
Witaj w Bananowej Rodzince!
Śmieszne kolorowe skarpetki Banana Socks | Bananowa Rodzinka

 Zmieniamy myślenie o śmiesznych skarpetkach 

Z czym kojarzą Ci się kolorowe skarpetki? Z oryginalnym dodatkiem, który cieszy oczy i podkreśla niebanalny styl? Czy z dyskretnym sposobem na pokazanie swojego dystansu do świata?
My widzimy w nich coś więcej niż wysokiej jakości skarpetki ze śmiesznym nadrukiem. Stworzyliśmy markę Banana Socks, żeby zmieniać rzeczywistość na lepszą. I znacznie weselszą. Czy można tego dokonać, dzięki kolorowym skarpetkom? Oczywiście! :) Ale najpierw trzeba zrobić pierwszy krok, czyli zmienić myślenie o śmiesznych skarpetkach.

 Banana Socks – manifest wartości w radosnej formie 

Podczas tworzenia nowych wzorów oraz podejmowania kluczowych decyzji zawsze kierujemy się wartościami, które są nam bliskie. Otwartość, tolerancja i odpowiedzialność za losy Ziemi to ideały, które traktujemy jak kierunkowskazy, które wytyczają główne drogi rozwoju marki Banana Socks.
Towarzyszą nam w każdym działaniu i pozwalają budować społeczność wspaniałych, pozytywnie zakręconych ludzi. Razem tworzymy #BANANAFAM – Bananową Rodzinkę, w której każdy czuje się dobrze – bez względu na wygląd, zainteresowania, poglądy czy pochodzenie.

 Dołącz do #bananafam! 

Jesteś otwarty na świat, tolerancyjny i troszczysz się o dobro naszej planety? To świetnie się składa! Bo my też wybieramy życie bez uprzedzeń i chętnie realizujemy proekologiczne działania. Nie trać więc czasu i już teraz dołącz do #BANANAFAM! W naszej Bananowej Rodzince każdy jest mile widziany :) Po czym nas poznasz? Wypatruj pozytywnie zakręconych osób, które wyróżniają się szerokim uśmiechem oraz stylowymi skarpetkami ze śmiesznym nadrukiem.
Nasze skarpety to jednak coś więcej niż gustowny dodatek, który poprawi Ci humor i wywoła radość w Twoim otoczeniu. Żyjemy w czasach, w których ubiór wzbudza często większe zainteresowanie niż to, co myślimy i nosimy w sercach. Nadszedł jednak czas, aby to zmienić.
W #BANANAFAM liczy się to, co naprawdę myślisz i czujesz, a skarpetki są tylko sposobem na pokazanie Twoich emocji, zainteresowań oraz poglądów. Dzięki nim możesz w pełni wyrazić swoją osobowość i być tym, kim naprawdę chcesz. Śmieszne skarpetki symbolizują nasze ideały oraz podejście do świata, a przy okazji podkreślają niebanalny styl. Bo to nie szata zdobi człowieka, prawda?

 Bądź dumny z tego, że jesteś sobą 

Nieważne, gdzie mieszkasz. Nieistotne, jakiej jesteś orientacji. Nieważne nawet, jaki nosisz rozmiar buta i jak się ubierasz. My i tak wiemy, że jako dumny posiadacz skarpetek Banana Socks z pewnością wyróżniasz się świetnym stylem :) W #BANANAFAM liczy się dla nas to, jakim jesteś człowiekiem – w co wierzysz i jakie wyznajesz ideały.

 Mniej śmieci, więcej drzew. A wszystko dzięki Tobie! 

Eko świadoma marka Banana Socks i eko opakowanie

Marka Banana Socks od początku swojego istnienia angażuje się w realizację proekologicznych działań. Ratowanie przyrody i długofalowa troska o środowisko naturalne są dla nas bardzo ważne. Dlatego staramy się udowadniać, że nawet drobne decyzje mają istotny wpływ na kondycję naszej planety.

Co zatem robimy, aby chronić Ziemię? Przede wszystkim ograniczyliśmy ilość produkowanych odpadów. Zastąpiliśmy plastik eko opakowaniami, które podlegają recyklingowi i są wykonane wyłącznie z materiałów biodegradowalnych. Wybieramy pudełka oraz taśmy zabezpieczające przesyłki, które są wytwarzane z papieru. Aby ochronić skarpetki podczas transportu, nie stosujemy folii bąbelkowej, lecz ekologiczny skropak, czyli materiał pochodzenia roślinnego, który nadaje się do kompostowania. A do każdej przesyłki dołączamy ulotki z papieru pochodzącego z makulatury, które przypominają, że kupując nasze skarpetki, pomagasz sadzić drzewa.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl