DARMOWA DOSTAWA OD 150ZŁ * WYSYŁKA W 24H * Zamówienia do godz. 15:00 wysyłamy tego samego dnia!
Wersje językowe
Jak kolorowe skarpety pomogą odnieść Ci sukces? 0
16.jpg

Odniesienie sukcesu dzięki noszeniu kolorowych skarpetek na pierwszy rzut oka wydaje się być szaleństwem. Tymczasem okazuje się, że potwierdzili to naukowcy. Zaintrygowani? Przeczytajcie nasz artykuł do końca i po prostu spróbujcie, kto wie jak zmieni się Wasze życie :)

Czy skarpetki mają wpływ na osobowość?

Oczywiście! Założenie oryginalnych, rzucających się w oczy skarpetek może wymagać swego rodzaju odwagi, zwłaszcza dla osób które zazwyczaj preferują jednolite, stonowane ubrania. Po przełamaniu pierwszych lodów możecie poczuć się dumni oraz zyskać na pewności siebie. Koniec przysłowiowej szarej myszki, czas na odważną i przebojową osobę, która lubi i akceptuje siebie. Poza tym nie ma prostszego sposobu na poprawienie sobie humoru, jak spojrzenie na barwne, optymistyczne, a czasami zabawne skarpetki na swoich stopach.

Co mówią o Tobie kolorowe skarpetki?

Okazuje się, że świadomie czy nie, dzięki noszeniu skarpetek w kolorowe wzorki, jesteście postrzegani jako osoby błyskotliwe, kreatywne i skuteczne w działaniu. Być może przygotowując się kiedyś do rozmowy kwalifikacyjnej mieliście okazję zetknąć się z radami typu: starając się o pracę w branży kreatywnej wskazane jest założenie oryginalnego elementu, który podkreśli Twój twórczy charakter. Przypadek? Oczywiście że nie. Teraz już wiecie, skąd to wynika i że warto spróbować, niezależnie od tego w jakiej branży pracujecie. Dodamy jeszcze, że osoby, noszące kolorowe skarpetki, są postrzegane również jako bardziej kompetentne!

Skarpetki mogą mieć wpływ na twoje sukcesy

Biorąc pod uwagę, że w kolorowych skarpetkach wyróżnicie się z tłumu, a dodatkowo będziecie postrzegani jako osoby kreatywne, pewne siebie i odpowiednie do roli lidera, nie musimy Was już chyba przekonywać. Oczywiście na sukces wpływa wiele czynników i nadal należy ciężko pracować na swoje osiągnięcia, ale jak to mówią “szczęściu trzeba pomóc”.

Na jakie wzory skarpetek postawić?

To zależy od głównie od Was. Ważne jest Wasze poczucie pewności siebie, wybierajcie więc wzory, w których czujecie się dobrze i pewnie. W ofercie Banana Socks znajdziecie mnóstwo kolorowych skarpetek, które możecie dobierać według względów estetycznych bądź pod kątem swoich zainteresowań. Mamy coś zarówno dla fanów sportu np. Skarpetki Run For Fun, dla melomanów np. Skarpetki Rock Star, Skarpetki Vinyl czy Skarpetki Headphones, jak i dla miłośników zwierząt np. Skarpetki Cat Lover.

Jak dobrać kolor skarpetek do okazji?

Czy naprawdę musicie przejmować się dobieraniem kolorów skarpetek do okazji? Naszym zdaniem nie. Chyba, że to po prostu lubicie. Oczywiście są sytuacje, które ze względu na charakter uroczystości wymagają stosownego, zazwyczaj stonowanego stroju, ale na szczęście to rzadkość. Kolorowe stopki i skarpetki tworzymy po to aby łamać schematy. Chcemy abyście dobierali wzory według własnego stylu i uznania, dobrze się przy tym bawiąc :)


Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl