DARMOWA DOSTAWA OD 150ZŁ * WYSYŁKA W 24H * Zamówienia do godz. 15:00 wysyłamy tego samego dnia!
Wersje językowe
Czy noszenie kolorowych skarpetek może uczynić świat lepszym? 0
18.jpg

Teraz już tak! Wybierając tęczowe skarpety „Love is Love”, wspierasz działania na rzecz zwiększania tolerancji w Polsce. Zobacz, jak to działa!

Kolorowe skarpetki łączą ludzi

Noszą je wszyscy – niezależnie od koloru skóry, narodowości, wyznania czy orientacji seksualnej. Śmieszne skarpetki ogrzewają stopy, podkreślają niebanalny styl, dodają pewności siebie i wywołują radosny uśmiech na twarzy. Teraz mogą być jednak czymś więcej, niż tylko efektownym dodatkiem do Twojego stroju. Noszenie tęczowych skarpetek „Love is Love” to pierwszy krok do tego, by uczynić świat lepszym. W jaki sposób? To proste! Za każdym razem, gdy kupisz parę białych skarpet z tęczą, my przekażemy 50% dochodu z ich sprzedaży na konto Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

Czas na tolerancję

Dlaczego to robimy? Ponieważ wierzymy, że dzięki temu nasza rzeczywistość zacznie się w końcu zmieniać. Jesteśmy tolerancyjni i otwarci, dlatego z niepokojem obserwujemy narastającą niechęć wobec wszystkich mniejszości w Polsce. W publicznym dyskursie coraz częściej pojawiają się mowa nienawiści i próby dyskryminacji różnych grup ludzi ze względu na ich orientację seksualną, pochodzenie, kolor skóry lub poglądy. My mówimy temu stanowcze „nie”!

Chcemy żyć w kraju, w którym każdy czuje się dobrze. Różnimy się od siebie, ale wszyscy jesteśmy równi i kochamy tak samo, bo miłość nikogo nie wyklucza. Dlatego chcemy wspierać działania na rzecz zwiększania tolerancji w Polsce i zmieniać naszą rzeczywistość na lepszą. Wierzymy, że w miejscu mowy nienawiści, agresji i samosądów mogą pojawić się wzajemny szacunek, tolerancja oraz radość z życia w świecie, który nie jest czarno-biały. Dzisiaj stawiamy pierwszy krok, by osiągnąć ten cel! Dla nas i dla naszych dzieci – żeby nam wszystkim żyło się lepiej.

Marka zaangażowana społecznie

Choć jesteśmy tylko producentem śmiesznych skarpetek, to nie boimy się poruszać ważnych tematów. Jesteśmy marką zaangażowaną społecznie i to się nie nigdy nie zmieni. Widzimy świat w wielu barwach i cieszymy się z jego różnorodności. To właśnie dlatego wspieramy działania na rzecz zwiększania liczby drzew w Polsce. Zmieniliśmy opakowania, aby zmniejszyć ilość plastikowych odpadów. A teraz chcemy także sprawić, że nasz kraj stanie się tolerancyjny, bezpieczny i wolny od uprzedzeń. Na naszych oczach dzieje się rewolucja, której chcemy być częścią. Wierzymy, że po burzy zawsze wychodzi słońce, które czasem maluje na niebie tęczę – symbol równości ponad podziałami i nadziei na lepszą przyszłość. Dlatego zdecydowaliśmy się umieścić tęczę na skarpetkach „Love is Love”. Noś je dumnie razem z nami, bo razem możemy więcej!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl